Benzinci

Ücretsiz Seyahat Uygulamsı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 15
  • Version 4.1
  • Dil Türkçe
  • Firma onurcelikeng.com
Benzinci, Android akıllı cihaz kullanan bireyler için akaryakıt fiyatları ve yol üzerinde bulunan petroller hakkında bilgilendirme yapmak adına geliştirilen bir uygulama.

Uygulama, akaryakıt fiyatları ve kampanyalarını sık sık güncel olarak yenileyerek kullanıcıların takibine sunuyor. Hem kampanyalar hakkında bilgi verirken hem de kullanıcıların yakınında bulunan akaryakıt istasyon yerlerini gösteriyor. Böylece akaryakıta dair tüm bilgileri kullanıcılarına kolayca ulaştırmış oluyor. Basit bir kullanıma sahip olan uygulamada kullanıcıların yapması gereken tek şey, bulundukları şehir seçeneğini belirtmek. Daha sonrasında ise akaryakıt fiyatlarının seyrini, yakında bulunan akaryakıt istasyonlarının konumunu öğrenebiliyor. Bunun yanında bulundukları şehirde akaryakıt kampanyası var ise kullanıcılara bununla ilgili tüm bilgiler bildirim olarak geliyor.

Benzinci uygulaması, sunduğu yol asistanı özelliği ile kullanıcılarına yakında bulunan istasyonların listesini çıkarıyor. Uygulama bununla da kalmayıp gidilecek istasyonun yol haritasını göstererek kullanıcısını kolay yoldan bu istasyona ulaştırıyor. Ayrıca, uygulama içerisinde bulunan iletişim özelliği sayesinde de gidilecek istasyonun müşteri hizmetleri ile konuşma şansı da sunuluyor. Uygulama, Android cihazlar için ücretsiz şekilde indirilip kullanılabilir.

Daha Fazla Göster
Benzinci indir